دکمه موبایل منو

اخبار

حمایت خیران در ماه ربیع الاول، از نیازمندان منطقه2 اصفهان

حمایت خیران در ماه ربیع الاول، از نیازمندان منطقه2 اصفهان
مددجویان منطقه 2 اصفهان از ابتدای ماه ربیع الاول تاکنون از حمایت خیران نیک اندیش در قالب بسته های معیشتی و بهداشتی بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قربانعلی عباسیان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه 2 اصفهان گفت: خیران و نیک اندیشان اصفهانی با همکاری مراکز نیکوکاری از ابتدای ماه ربیع الاول تاکنون در منطقه 2 اصفهان، بیش از 200 میلیون تومان در قالب بسته های معیشتی و بیش از 30 میلیون تومان برای تهیه کالاهای بهداشتی و کپسول اکسیژن به مددجویان پرداخت کردند.

قربانعلی عباسیان اهداف ایجاد مراکز نیکوکاری را توسعه و ترویج فرهنگ انفاق و تعاون مطرح کرد و افزود: خیران در یک ماه گذشته با مشارکت مرکز نیکوکاری مهر پالایشگاه، بیش از 33 میلیون تومان در قالب کالای بهداشتی و کپسول اکسیژن به نیازمندان اهدا کردند.

وی ادامه داد: خیران و نیک اندیشان اصفهانی از ابتدای ماه ربیع الاول تاکنون با همکاری مراکز نیکوکاری این منطقه بیش از 200 میلیون تومان برای توزیع بسته های معیشتی بین مددجویان و نیازمندان با این نهاد همراهی داشته اند.

رئیس کمیته امداد منطقه 2 اصفهان با قدردانی از حمایت های خیران نیک اندیش و مراکز نیکوکاری گفت: نیکوکاران برای ارائه نذورات نقدی و غیرنقدی و حمایت از نیازمندان می توانند از طریق شماره گیری کد دستوری #03132*8877* یا مراجعه به سایت emdad.ir بصورت الکترونیکی اقدام نمایند.

انتهای پیام/  

۱۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۰:۱۲
تعداد بازدید : ۱۵
کد خبر : ۵,۴۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید