دکمه موبایل منو

اخبار

توزیع 2 هزار بسته معیشتی و 300 بسته لوازم التحریر؛

همزمان با افتتاح مرکز نیکوکاری حضرت سجاد(ع) در منطقه2 اصفهان

همزمان با افتتاح مرکز نیکوکاری حضرت سجاد(ع) در منطقه2 اصفهان
همزمان با افتتاحیه مرکز نیکوکاری حضرت سجاد (ع) مسجد جامع بابوکان، 2 هزار بسته معیشتی و 300 بسته لوازم التحریر بین مددجویان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قربانعلی عباسیان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه 2 اصفهان، با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری، نقش آفرینی مردم و خیران را در مشارکت امور خیر متبلور می سازد، گفت: افتتاح مرکز نیکوکاری حضرت سجاد(ع) در مسجد جامع بابوکان، محور و پایگاه فعالیت‌های خیر، خواهد بود.

عباسیان ادامه داد: همزمان با افتتاح این مرکز در ماه ربیع الاول 2هزار بسته معیشتی به ارزش 800 میلیون تومان بین نیازمندان بابوکان و اقشار ضعیف منطقه های مجاور توزیع و همچنین 300 بسته لوازم التحریر به ارزش هر بسته 200 هزار تومان به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد اهداء گردید.

وی ارتباط و تعامل با افراد تاثیرگذار محلی را از ظرفیت های مهم در راستای حل مشکلات محرومان دانست و ادامه داد: با ایجاد بستر مناسب برای مشارکت خیران، معتمدین محلی و منطقه ای، نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی در همکاری با مراکز نیکوکاری، می توان بخشی از مشکلات نیازمندان هر منطقه را کاهش داد.

انتهای پیام/

۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۳۱
تعداد بازدید : ۱۸
کد خبر : ۵,۴۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید