دکمه موبایل منو

اخبار

دیدار با 93 خانواده سالمند سمیرمی در آستانه میلاد نبی مکرم اسلام

دیدار با 93 خانواده سالمند سمیرمی در آستانه میلاد نبی مکرم اسلام
در آستانه میلاد نبی مکرم اسلام، کمیته امداد شهرستان سمیرم در دیدار با 93 خانواده سالمند تحت حمایت، بیش از 37 میلیون تومان در قالب کارت هدیه و بسته معیشتی به این عزیزان اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اردشیر فرخ وند رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سمیرم، با تبریک هفته وحدت، به لزوم سرکشی و دیدار با سالمندان تحت حمایت اشاره کرد و بیان داشت: کرونا نباید بهانهای برای تنها گذاشتن سالمندان شود بلکه باید با رعایت فاصلهگذاری اجتماعی، این گروه از مخاطبان این نهاد را مورد توجه و التفات بیشتری قرار داد.

اردشیر فرخ وند با تاکید بر اینکه فرد سالمند نباید تصور کند رها شده و به تنهایی باید با مشکلاتش دست و پنجه نرم کند، گفت: در آستانه میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(صل الله علیه واله) از 93 خانواده سالمند بالای 60 سال ساکن در شهرستان سمیرم، سرکشی و مشکلات و درددل های این عزیزان شنیده شد. در این دیدار به 47 خانواده کارت های هدیه 400 هزار تومانی و به 46 خانواده نیز بسته های معیشتی به ارزشی بالغ بر 400 هزار تومان تقدیم گردید.

فرخ وند در ادامه افزود: در شش ماهه گذشته تعداد 530 بن کارت کالای رفاهی تا سقف 300 هزار تومان، برای سالمندان تحت حمایت در نظر گرفته و به این عزیزان اهدا شد. همچنین با کمک بنیاد مستضعفان برای سالمندانی که از بیماری کرونا آسیب دیده بودند نیز اعتباری بالغ بر 90 میلیون تومان در نظر گرفته شد.

وی در پایان گفت: کمیته امداد شهرستان سمیرم دارای 592 خانوار مددجوی سالمند در رده سنی بالای 60 سال می باشد.

انتهای پیام/

۲۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۵,۳۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید