دکمه موبایل منو

اخبار

در کمیته امداد شهرستان لنجان انجام شد؛

اهدای 270 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان خانواده های زندانیان

اهدای 270 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان خانواده های زندانیان
مشاوره گروهی و کارگاه تخصصی فرزندپروری به همراه آموزش استفاده از فضای مجازی برای خانواده زندانیان تحت حمایت کمیته امداد با همکاری انجمن حمایت از زندانیان و توزیع ۲۷۰ بسته لوازم التحریر به ارزش 100 میلیون تومان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد یوسفی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان، از برگزاری مشاوره گروهی و کارگاه تخصصی فرزند پروری به همراه آموزش فضای مجازی برای خانواده زندانیان خبر داد و بیان داشت: این جلسات با هدف آموزش خانواده های زندانیان در تربیت فرزندان و چگونگی ارتباط موثر والدین با فرزندان به همراه آموزش استفاده از فضای مجازی و نحوه کنترل و برخورد والدین با فرزندان در ۱۰ جلسه با حضور اساتید مجرب برگزار می شود.

وی افزود: این جلسات که به صورت کارگاه تخصصی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، پرسش و پاسخ و ارتباط موثر اساتید با شرکت کنندگان اجرا می شود خانواده های دارای مشکل شناسایی و به صورت تخصصی جهت رفع مشکل آن ها طبق ضوابط اقدام می شود.

احمد یوسفی در پایان ادامه داد: در اولین جلسه مشاوره گروهی به خانواده های زندانیانی که دارای دانش آموز بودند، تعداد ۲۷۰ بسته لوازم التحریر به همراه کیف مدرسه با همکاری انجمن حمایت از زندانیان با ارزشی بالغ بر 100 میلیون تومان اهدا شد.

انتهای پیام/

۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۵,۳۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید