دکمه موبایل منو

اخبار

با حمایت کمیته امداد منطقه 2 اصفهان؛

احداث 6 باب مسکن روستایی با هدف بازگشت مددجویان به روستاها

احداث 6 باب مسکن روستایی با هدف بازگشت مددجویان به روستاها
6 واحد مسکن روستایی با هدف بازگشت مددجویان به روستا، با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد با حمایت کمیته امداد منطقه 2 اصفهان در دست احداث است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قربانعلی عباسیان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه 2 اصفهان، با تاکید به اینکه هیچ اقدامی ارزشمندتر از کمک به نیازمندان و خدمت به محرومان نیست، بیان داشت: یکی از اولویت های مورد نیاز محرومان، داشتن سرپناهی امن است که این منطقه با انجام فعالیتهای واحد عمران و ساختمان طی سال جاری در تلاش است بتواند در حوزه احداث، تکمیل، خرید و تعمیرات مسکن اقدامات موثری انجام دهد.

وی با اشاره به این اقدامات ادامه داد: طی 6 ماهه نخست سال جاری تا کنون در 52 مورد تکمیل و بازسازی منازل مددجویی، اعتباری بالغ بر 260 میلیون تومان و در 36 مورد تسهیلات تعمیرات مسکن با اعتباری بالغ بر 360 میلیون تومان به مددجویان کمک شده است.

عباسیان با اشاره به اینکه 6 مورد احداث مسکن روستایی با هدف بازگشت مددجویان به روستا، در دست ساخت است، افزود: این تعداد با پرداخت کمک های نقدی معادل 330 میلیون تومان بصورت بلاعوض در حال حاضر پیشرفت بالای 50 درصدی داشته است.

رئیس کمیته امداد منطقه 2اصفهان، درخصوص احداث مسکن شهری در سال جاری گفت: درحال حاضر 2 واحد مسکن شهری با 20 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام و تسهیلات احداث و خرید 3 واحد مسکونی نیز با اعتباری بالغ بر 90 میلیون تومان پرداخت شده است.

عباسیان در پایان بیان داشت: با تفاهمنامه همکاری با گروههای جهادی طی دو سال گذشته بالغ بر 40 واحد مسکونی تعمیر و بازسازی شد و با حضور سردار مقوا ساز فرمانده محترم این ناحیه و جمعی از عزیزان گروه های جهادی منزل مددجو به صورت نمادین افتتاح شد.  

انتهای پیام/

۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵
تعداد بازدید : ۱۸
کد خبر : ۵,۳۵۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید