دکمه موبایل منو

اخبار

با اجرای طرح اطعام و احسان حسینی در کاشان؛

بیش از 161 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد

بیش از 161 هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد
همزمان با اجرای طرح اطعام و احسان حسینی، بیش از 161 هزار پرس غذا و در اربعین حسینی نیز با برپایی 72 دیگ نذری 8 هزار پرس غذای گرم طبخ و میان نیازمندان کاشانی توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، امیرحسین شیخ استرکی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کاشان، با اشاره به وقف 72 دیگ نذری یک خیر، گفت: در اجرای طرح اطعام و احسان حسینی علاوه بر طبخ و توزیع بیش از 161 هزار پرس غذای گرم، در روز اربعین نیز با برپایی 72 دیگ نذری به نیت 72 شهید کربلا با مشارکت خیران و هیات عشاق الحسن(ع) این شهرستان، 8 هزار پرس غذای گرم میان مددجویان و نیازمندان توزیع شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان کاشان با اعلام اینکه در حال حاضر 3 هزار و 880 خانوار تحت حمایت این نهاد در شهرستان کاشان هستند، گفت: در دهه اول محرم تا کنون با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری، 161 هزار و 500 پرس غذای گرم با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 300 میلیون تومان میان نیازمندان توزیع شد.

شیخ استرکی در پایان گفت: با پیگیری اداره کاشان 72 دیگ به یاد 72 تن شهدای کربلا توسط خیر کشوری در اختیار هیات عشاق الحسن (ع) این شهرستان قرار گرفت و در روز اربعین حسینی 8 هزار پرس غذا با اعتباری بالغ بر 160میلیون تومان طبخ و بین عزاداران حسینی و اقشار بی بضاعت توزیع شد.

انتهای پیام/

۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۸
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۵,۳۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید