دکمه موبایل منو

اخبار

اهدا 10 کپسول اکسیژن و مانومتر به بیماران نیازمند

اهدا 10 کپسول اکسیژن و مانومتر به بیماران نیازمند
تعداد 10 کپسول اکسیژن و مانومتر با مساعدت خیران و مراکز نیکوکاری در منطقه دو اصفهان برای تامین نیاز مددجویان بیمار اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قربانعلی عباسیان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه دو اصفهان با اشاره به حمایت از بیماران در شرایط سخت کرونایی، بیان کرد: تعداد 10 کپسول و مانومتر با مشارکت مراکز نیکوکاری، اصناف و بازاریان، تهیه و به بیماران نیازمند اهدا شد.

عباسیان ضمن اشاره به اینکه با مساعدت نیکوکاران، بیماران نیازمند از خدمات رایگان و تجهیزات پزشکی بهره مند می شوند، افزود: خیران برای یاری به بیماران کرونایی، تجهیزات پزشکی از قبیل 10 عدد کپسول اکسیژن و مانومتر هر کدام به ارزش 9 میلیون تومان را در اختیار بیماران نیازمند قرار دادند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه در وضعیت اقتصادی نامطلوب جامعه و مقابله شدید با ویروس کرونا، حمایت خیران و نیک اندیشان مایه تقویت روحیه نیازمندان خواهد بود، بیان داشت: خدمات ارائه شده در خصوص بهداشت و درمان، کمک به هزینه های درمان و تجهیزات پزشکی و توانبخشی با مشارکت مراکز نیکوکاری، به ارزشی بیش از 7 میلیارد و 903 میلیون تومان می باشد.

انتهای پیام/

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۵۵
تعداد بازدید : ۱۷
کد خبر : ۵,۲۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید