دکمه موبایل منو

اخبار

مقدمات راه اندازی مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال در سمیرم کلید خورد

مقدمات راه اندازی مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال در سمیرم کلید خورد
با برگزاری نشستی با حضور فعالان اشتغال و کارآفرینان برتر شهرستان سمیرم و کارشناسان واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد این شهرستان، مقدمات افتتاح مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اردشیر فرخ وند رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمیرم با اعلام این خبر گفت: خیران و مسوولین فعال در این مرکز نیکوکاری از قبل شناسایی و اهداف اجرای طرح و مسئولیت اعضای این مرکز تشریح و تبیین شده است.

اردشیر فرخ وند، شناسایی نیازمندان جویای کار و مستعد اشتغال، شناخت توانمندی ها و استعدادهای آنها را از اهداف اولیه این مرکز برشمرد و افزود: مراکز نیکوکاری تخصصی اشتغال علاوه بر شناسایی نیازمندان جویای کار، باید بانکاطلاعات کاملی از نهادها و مراکزی که به نیروی انسانی متخصص نیاز دارند، را در اختیار داشته باشند، تا بتواند نقش حلقه اتصال میان مستعدین اشتغال و مراکز نیازمند به نیروی کار را به خوبی ایفا نماید.

فرخ وند ادامه داد: این مراکز علاوه بر ایجاد اشتغال با مشاوره و استعدادیابی جوانان جویای کار و معرفی به واحد مددکاری، می توانند نسبت به پرداخت تسهیلات اشتغال به این افراد اقدام نمایند.

وی در پایان گفت: واحد اشتغال و خودکفائی کمیته امداد این شهرستان در شش ماهه اول سال جاری علاوه بر ایجاد 70 فرصت شغلی، بالغ بر 54 مورد معرفی به بانک برای دریافت تسهیلات اشتغال به مبلغ 2 میلیارد و 700 میلیون تومان داشته است.

انتهای پیام/

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۳۵
تعداد بازدید : ۲۳
کد خبر : ۵,۲۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید