دکمه موبایل منو

اخبار

جلسه هم اندیشی طرح احسان حسینی و شور عاطفه ها در کمیته امداد شهرستان خوانسار

جلسه هم اندیشی طرح احسان حسینی و شور عاطفه ها در کمیته امداد شهرستان خوانسار
به منظور گسترش همکاری ها و تعاملات بین کمیته امداد امام خمینی(ره)، آموزش و پرورش و مراکز نیکوکاری و در راستای برنامه ریزی جهت جذب کمک های مادی و معنوی اقشار مختلف جامعه در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و جشن عاطفه ها، در اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خوانسار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، شهریاری دوست رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خوانسار، با بیان گزارشی از مراحل انجام شور عاطفه ها و نحوه هزینه کرد آن، نسبت به برپایی هرچه پربارتر این طرح در سال جاری اظهار امیدواری نمود و در ادامه با ارائه آماری از تعداد رابطین افتخاری مدارس و دانش آموزان تحت حمایت از توزیع عادلانه کمک های مردمی خبر داد.

 وی افزود: کمک های جمع آوری شده برای بهره مندی و استفاده بهینه، با اولویت دانش آموزان تحت حمایت و اقشار کم درآمد و در اسرع وقت توزیع خواهد شد.

سپس عصاری مدیر آموزش و پرورش ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جلسه مشترک، بر آمادگی مجموعه فرهنگیان شهرستان و مرکز نیکوکاری شهدای فرهنگی در همکاری با کمیته امداد و بویژه در برگزاری هرچه باشکوه تر شور عاطفه ها تاکید و بر ارائه خدمات ویژه به دانش آموزان تحت حمایت و بی بضاعت نکاتی را اظهار نمود.

در ادامه مسئولین هر یک از مراکز نیکوکاری به بیان نقطه نظرات خود در رابطه با فعالیت مراکز نیکوکاری جهت جذب درآمد در زمینه های مختلف پرداخته و مطالبی را توضیح دادند.

در پایان این جلسه کارشناس مسئول مشارکتهای مردمی خواستار تلاش مضاعف مراکز نیکوکاری به جذب کمک ها بویژه در زمینه احسان حسینی تا پایان ماه صفر و طرح شور عاطفه ها شد.  

انتهای پیام/

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۱۸
کد خبر : ۵,۲۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید