دکمه موبایل منو

اخبار

افتتاح مرکز نیکوکاری الغدیر شهرستان بویین میاندشت

افتتاح مرکز نیکوکاری الغدیر شهرستان بویین میاندشت
افتتاح مرکز نیکوکاری الغدیر در شهرستان بویین میاندشت، ظرفیت های جدیدی به سبد خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد این شهرستان اضافه می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید صادقی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بویین میاندشت، در افتتاح این مرکز نیکوکاری گفت: یکی از رویکردهای مهم کمیته امداد شهرستان بویین میاندشت اجتماع محور کردن فقر زدایی با گفتمان جهادی است که در قالب مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد انجام می شود تا نیاز نیازمندان توسط خود مردم برطرف شود.

صادقی با اعلام اینکه واگذاری امور خیر و احسان به مردم و تشکل های مردم نهاد و ایفای نقش نظارت و راهبری توسط این نهاد یکی از برنامه های پیش روی کمیته امداد بویین میاندشت است، گفت: در حال حاضر 5 مرکز نیکوکاری تحت نظر این اداره در حال فعالیت هستند و ظرفیت های جدیدی به سبد خدمات ارایه شده توسط کمیته امداد بویین میاندشت اضافه کرده اند.

وی در این مراسم ضمن تقدیر از کلیه خیران و مسوولین امر اظهار امیدواری کرد، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد امام خمینی (ره) در کنار هم بتوانند شادی را به خانواده های نیازمند هدیه نمایند، نیازمندان محله مددجو و غیر مددجو با مراجعه به این مرکز می توانند مسایل و مشکلات خود را بیان کنند و فعالان در مرکز نیز با حفظ شان و کرامت نیازمندان بدون نیاز به فرایند اداری مشکلشان را حل کرده و طعم شیرین خدمت را بچشند.

انتهای پیام/

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۰۱
تعداد بازدید : ۳۵
کد خبر : ۵,۲۶۲

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۲۴ Iran
0
0
0

سلام: ۴۰ سالمه مشکل دیسک کمر دارم بی بضاعت هستم هیچگونه درآمدی ندارم ،هرچه به کمیته رجوع کردم بی اعتنایی میکنند و به دید تحقیر نگاه میکنند ، من اگر مجبور نبودم به شما رجوع نمی کردم که غرورم را خورد کنید ......


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید