دکمه موبایل منو

اخبار

برپایی شورعاطفه ها در گلپایگان؛

حضور خادمان آستان قدس رضوی و اهدای 500 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند

حضور خادمان آستان قدس رضوی و اهدای 500 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند
شور عاطفه ها در گلپایگان با حضور خادمان آستان قدس رضوی و اهدای 500 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمندان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد سواد کوهی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گلپایگان گفت: با توجه به نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی جدید و برنامه های شور عاطفه ها، این اداره در نخستین روز ماه صفر، با هماهنگی و پیگیری های انجام شده، افتتاحیه ی شورعاطفه ها را با حضور خادمان افتخاری آستان قدس رضوی شهرستان و قرائت صلوات خاصه امام رضا و اهدای تعداد 500 بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت حمایت به ارزش 100میلیون تومان به امداد گلپایگان شروع نمود.

وی با اشاره به اینکه در این ایام، یک خیر نیز برای رفع نیاز دانشجوی یتیم ترم دوم رشته معماری دانشگاه دولتی در گلپایگان، یک دستگاه لب تاب اهدا کرد، افزود: با توجه به وضعیت تحصیل دانشجو و نیاز مبرم به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری با مکاتبه و پیگیری واحد اکرام با یکی ازحامیان، یک دستگاه لب تاب ایسوز به ارزشی بالغ بر 29 میلیون تومان به این دانشجو اهدا شد.

محمد سواد کوهی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و وضعیت خاص تحصیلی در فضای مجازی برای دانشجویان و دانش آموزان نیازمند، امیدواریم مساعدت خیران و حامیان در تامین وسایل الکترونیکی، موجبات رشد تحصیلی و پیشرفت این عزیران را فراهم کند.

انتهای پیام/

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۵,۲۴۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید