دکمه موبایل منو

اخبار

نیکوکاران در شور عاطفه ها؛

1253 دانش آموز نیازمند سمیرمی را حمایت خواهند کرد

1253 دانش آموز نیازمند سمیرمی را حمایت خواهند کرد
آغاز پویش «شور عاطفه‌ها» با شعار « با هم مشق محبت بنویسیم» از 25 شهریور با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت در شهرستان سمیرم آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اردشیر فرخ وند رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمیرم، گفت: از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا، یکی از مشکلات مناطق محروم، کم برخوردار و دانش آموزان نیازمند بخش روستایی و شهری کمبود وسایل آموزش از راه دور برای ادامه تحصیل است.

اردشیر فرخ وند، با اشاره به اینکه رویکرد جدید کمیته امداد در برگزاری جشن عاطفه های امسال، تامین مایحتاج دانش آموزان نیازمند با توجه به فضای آموزشی غیر حضوری است، بیان داشت: به دلیل ادامه شیوع ویروس کرونا، یک پایگاه‌ نمادین در میدان اصلی شهر (میدان شهدا) برای جمع آوری کمک های همشهریان خیر و نیکوکار برپا شده و اکثر کمک های مردمی به صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام می شود.

فرخ وند از آمادگی کمیته امداد و 9 مرکز نیکوکاری شهرستان سمیرم، برای دریافت کمک های نقدی و کالایی مردم خیر از جمله کیف و کفش و نوشت افزار و سایر ملزومات آموزشی شهروندان خبر داد و افزود: خیران می توانند کمک‌های خود را برای تامین ملزومات آموزشی دانش آموزان بی بضاعت به صورت غیرحضوری واریز کنند.

وی در پایان با بیان اینکه در سمیرم 1253 دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد هستند، افزود: مردم نیکوکار می‌توانند از طریق شماره کارت 2542 5002 9979 6037  و یا شماره‌گیری کد دستوری #0314*8877* کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند.

انتهای پیام/

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۰۶
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۵,۲۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید