دکمه موبایل منو

اخبار

بوی ماه مهر، ماه مهربان؛

شور عاطفه ها و تهیه 500 پک لوازم التحریر برای نیازمندان تحت حمایت منطقه یک اصفهان

شور عاطفه ها و تهیه 500 پک لوازم التحریر برای نیازمندان تحت حمایت منطقه یک اصفهان
همزمان با برپایی جشن عاطفه ها، 500 پک لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند به همت نیک اندیشان خیر در منطقه یک اصفهان تهیه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک اصفهان، بیان داشت: به همت خیران نیکوکار 500 پک لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این منطقه تهیه شد.

حسین کریمی با اشاره به اینکه امسال در جشن عاطفه ها، با مساعدت نیکوکاران و حمایت مراکز نیکوکاری این تعداد پک لوازم التحریر تهیه شد، گفت: پک ها شامل: دفترچه، خودکار، مداد، پاک کن، مداد تراش، مداد رنگی، ماژیک، خط کش، کاغذ A4 و با اعتباری بالغ بر 50 میلیون تومان می باشد.

رئیس کمیته امداد منطقه یک اصفهان، ادامه داد: پک‌های اهدایی به همراه دیگر لوازم آموزشی تهیه شده در ایام برپایی شور عاطفه ها، پس از تفکیک و بسته‌بندی مناسب در اختیار دانش‌آموزان بی بضاعت تحت پوشش این نهاد قرار می گیرد.

وی همچنین ضمن قدردانی از کمک های مومنانه خیران گفت: در حال حاضر 2400 دانش آموز در تمامی مقاطع تحصیلی تحت حمایت این اداره می باشند، که امیدواریم با مساعدت نیک اندیشان، نیازمندی های ضروری برای ادامه تحصیل ایشان مهیا شود.

انتهای پیام/

۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲
تعداد بازدید : ۳۹
کد خبر : ۵,۲۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید