دکمه موبایل منو

اخبار

طرح اطعام و احسان حسینی با حضور خیران ادامه دارد؛

توزیع 2 هزار و 305 پرس غذای گرم بین مددجویان برخوار

توزیع 2 هزار و 305 پرس غذای گرم بین مددجویان برخوار
2 هزار و 305 پرس غذای گرم و هزار و 130 بسته معیشتی از ابتدای ماه محرم تاکنون در طرح اطعام و احسان حسینی با مساعدت خیران و نیکوکاران شهرستان برخوار، بین مددجویان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد حسینی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان برخوار، بیان داشت: همزمان با اجرای طرح اطعام و احسان حسینی به همت خیران نیک اندیش از ابتدای ماه محرم تاکنون، تعداد 2 هزار و 305 پرس غذای گرم به ارزشی بالغ بر 58 میلیون و 475 هزار تومان و تعداد هزار و 130 بسته معیشتی به ارزش معادل 117 میلیون و 543 هزار تومان بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت شهرستان توزیع گردید.

محمد حسینی با تاکید به مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری در ارائه خدمات به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت، گفت: بسته های معیشتی در ماه محرم شامل: روغن، برنج، رب، پودر لباسشویی، سویا و ماکارونی به نیازمندان اهدا شد.

وی در پایان با اعلام اینکه طرح اطعام و احسان حسینی تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت، افزود: نیکوکاران می توانند برای رساندن نذورات خود به دست نیازمندان با مراجعه حضوری به دفتر این اداره یا مراکز نیکوکاری و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #03116*8877* اقدام کنند.

انتهای پیام

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۵,۲۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید