دکمه موبایل منو

اخبار

با مشارکت خیران در طرح اطعام و احسان حسینی؛

300بسته معیشتی و 300 کیلو گوشت شتر به مددجویان طالخونچه اهدا شد

300بسته معیشتی و 300 کیلو گوشت شتر به مددجویان طالخونچه اهدا شد
مراکز نیکوکاری با مشارکت خیران نیک اندیش شهر طالخونچه از توابع شهرستان مبارکه در طرح اطعام و احسان حسینی، یک نفر شتر ذبح و 300 بسته معیشتی به مددجویان اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مهدی علیزاده رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مبارکه بیان داشت: همزمان با ایام محرم در طرح اطعام و احسان حسینی، خیران نیک اندیش یک نفر شتر در ورودی شهر ذبح و گوشت آن را همراه با بسته های معیشتی بین مددجویان توزیع کردند.

علیزاده با اعلام اینکه ذبح این شتر به ارزشی بالغ بر 35 میلیون تومان بوده است، ادامه داد: به همت مراکز نیکوکاری و خیران شهر 300 بسته معیشتی نیز شامل گوشت گوسفند، برنج، قند، چای، روغن، رب گوجه، حبوبات و خرما به ارزش هر بسته 600 هزار تومان به مددجویان اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه مجموع بسته های معیشتی با اعتباری بالغ بر 180 میلیون تومان می باشد، افزود: در این اقدام خیرخواهانه بین خانواده های بالای سه نفر 2کیلو گوشت گوسفند به همراه گوشت شتر و 10 کیلوبرنج در کنار دیگر اقلام توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان مبارکه در پایان گفت: طرح اطعام و احسان حسینی تا پایان ماه صفر ادامه دارد و خیران و نیک اندیشان می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفتر این اداره و مراکز نیکوکاری با شماره گیری کد دستوری #03120*8877* نذورات خود را در سریعترین زمان ممکن به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام/

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۴۶
کد خبر : ۵,۱۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید