دکمه موبایل منو

اخبار

طبخ و توزیع 113 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان کاشانی

طبخ و توزیع 113 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان کاشانی
همزمان با اجرای طرح اطعام و احسان حسینی، از دهه اول محرم تا کنون بیش از 113 هزار پرس غذای گرم و 160 بسته معیشتی به نیازمندان شهرستان کاشان اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، امیرحسین شیخ استرکی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کاشان، با اعلام اینکه در حال حاضر 3 هزار و 880 خانوار تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: در دهه اول محرم تا کنون با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری، بیش از 113 هزار پرس غذای گرم و 160 بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شد.

شیخ استرکی همچنین با اشاره به اعتبار صورت پذیرفته برای طبخ و توزیع این اقلام بیان کرد: تاکنون بیش از 113 هزار پرس غذای گرم با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 625 میلیون تومان و 160 بسته معیشتی با اعتباری بالغ بر 64 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان شهرستان اهدا شد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه طرح اطعام و احسان حسینی تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت، گفت: خیران نیک اندیش می توانند برای رساندن نذورات خود به دست نیازمندان در کوتاه ترین زمان ممکن، علاوه بر مراجعه به این اداره و مراکز نیکوکاری شهرستان، از طریق شماره گیری کد دستوری #0318*8877* اقدام نمایند.

انتهای پیام/

۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۵۰
تعداد بازدید : ۲۴
کد خبر : ۵,۱۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید