دکمه موبایل منو

اخبار

با حضور مدیرکل کمیته امداد اصفهان

مرکز نیکوکاری یوسف زهرا (س) شهر اصفهان افتتاح شد

مرکز نیکوکاری یوسف زهرا (س) شهر اصفهان افتتاح شد
مرکز نیکوکاری یوسف زهرا (س) با حضور مدیرکل کمیته امداد اصفهان و جمعی از مسئولان و خیران اصفهانی افتتاح شد.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری یوسف زهرا (س) شهر اصفهان حضور یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه راهبرد این نهاد تمرکززدایی از امر خیر و احسان است، گفت: مراکز نیکوکاری تمرکز کمک‌رسانی به نیازمندان را از سطح شهر و استان خارج می‌کنند و شناسایی نیازمندان و توانگران و همچنین توزیع کمک‌های جمع‌آوری‌شده را به سطح محلات می‌آورند.

متین پور گسترش این مراکز را دارای دو ویژگی مثبت دانست و گفت: شناسایی نیازمندان و کمبودهای آن‌ها در این مراکز آسان‌تر و دقیق‌تر صورت می‌گیرد و از طرف دیگر به علت محدوده کوچک فعالیت آن‌ها، خیران و نیکوکاران هم به‌خوبی از محل مصرف کمک‌های خود و میزان اثرگذاری آن آگاه می‌شوند.

وی با اشاره به خاستگاه مردمی کمیته امداد گفت: برنامه‌ریزی‌ و تلاش‌ها در این نهاد همواره با توجه به این ویژگی مهم شکل می‌گیرد و مهم‌ترین راهبرد کمیته امداد اصفهان حفظ و تقویت پیوندهای مردمی خود است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط سخت اقتصادی در حال حاضر گفت: در این شرایط مددجویان تحت حمایت این نهاد و اقشار نیازمند بیشترین آسیب را می‌بینند و خادمان مردم در کمیته امداد اصفهان تلاش بسیاری می‌کنند که پاسخگوی مشکلات نیازمندان باشند و این مهم بدون کمک و مشارکت بیشتر مردم ممکن نخواهد بود.

متین پور به جامعه 100 هزار خانواری تحت حمایت کمیته امداد اصفهان اشاره کرد و گفت: این نیازمندان درزمینهٔ معیشت، بهداشت و درمان، تحصیل، ازدواج، اشتغال و امور فرهنگی و مذهبی خدماتی را از این نهاد دریافت می‌کنند که رشد، تثبیت و هدفمند کردن آن‌ها به مشارکت گسترده مردم وابسته است که به حمدالله با گسترش مراکز نیکوکاری شاهد افزایش آن هستیم.

انتهای پیام/


۱۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷
تعداد بازدید : ۳۷۴
کد خبر : ۵۱۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید