دکمه موبایل منو

اخبار

اهدای 47 هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام و احسان حسینی به نیازمندان آران و بیدگل

اهدای 47 هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام و احسان حسینی به نیازمندان آران و بیدگل
همزمان در ایام محرم با مساعدت نیکوکاران، خیران و هیات های مذهبی آران و بیدگل در طرح اطعام و احسان حسینی، 47 هزار پرس غذای گرم، 300 کیلوگوشت و 1500 بسته معیشتی به نیازمندان اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسن اسماعیلی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل گفت: در دهه اول محرم، نیکوکاران و خیران آران و بیدگلی با کمک هیات های مذهبی شهرستان، در قالب طرح اطعام حسینی با توزیع غذای گرم، گوشت گرم و بسته های معیشتی به نیازمندان یاری رساندند.

حسن اسماعیلی ادامه داد: بیش از 47 هزار پرس غذای گرم، 300 کیلوگرم گوشت گرم و 1500 بسته معیشتی در دهه اول محرم با کمک هیات های مذهبی، مراکز نیکوکاری و خیران بین خانواده های نیازمند و تحت پوشش این نهاد در شهرستان آران و بیدگل توزیع شد.

وی با بیان ارزش تقریبی خدمات ارائه شده به نیازمندان، افزود: در طرح اطعام واحسان حسینی از ابتدای ماه محرم تا کنون برای کمک به معاش مددجویان، بالغ بر یک میلیارد و 300میلیون تومان در قالب بسته های معیشتی، گوشت گرم و غذای گرم بین نیازمندان توزیع شده است.  

اسماعیلی با اشاره به اینکه بیش از 3 هزار خانواده تحت حمایت این نهاد است، بیان داشت: نیکوکاران و خیران برای مشارکت در طرح اطعام و احسان حسینی تا پایان ماه صفر می توانند از طریق کد دستوری #03119*8877* در این امر خیر همراه کمیته امداد شهرستان آران و بیدگل باشند.

انتهای پیام/

۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۵,۱۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید