دکمه موبایل منو

اخبار

برگزاری اردوی یک روزه به مناسبت دهه امامت و ولایت

برگزاری اردوی یک روزه به مناسبت دهه امامت و ولایت
فعالیت های اوقات فراغت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان با برگزاری اردوی یک روزه به مناسبت بزرگداشت دهه امامت و ولایت آغاز شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد یوسفی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنجان گفت: به مناسبت بزرگداشت دهه امامت و ولایت و شروع فعالیت های اوقات فراغت اردوی یک روزه فرهنگی تفریحی دانش آموزی به همراه خانواده های آنها در اردوگاه شهید مطهری شهرستان لنجان با همکاری دفتر امام جمعه زرین شهر برگزار شد.

 یوسفی با اشاره به دستورالعمل‌های بهداشتی برای غنی سازی اوقات فراغت گروه هدف گفت: با توجه به بیماری کرونا کلیه پروتکل های بهداشتی رعایت شده و به جهت آسودگی خاطر اولیا، دانش آموزان به همراه والدین خود در اردوها شرکت کردند.

وی ادامه داد:۱۲۰ نفر از دانش آموزان و اولیای آنها در سه گروه ۴۰ نفری در ۳ روز متفاوت با رعایت پروتکل های بهداشتی در دهه امامت و ولایت به اردو دعوت و از آنها پذیرایی به عمل آمد.

رئیس کمیته امداد لنجان در پایان، ضمن تشکر از مربیان دعوت شده از حوزه علمیه و دفتر امام جمعه زرین شهر گفت: هم دانش‌آموزان و اولیای آنها در کارگاه‌های آموزشی و برنامه های تدارک دیده شده شرکت کردند.

انتهای پیام/

۶ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۱۱
تعداد بازدید : ۱۵
کد خبر : ۵,۱۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید