دکمه موبایل منو

اخبار

سفرهای شهرستانی با هدف پیگیری برنامه های محرومیت زدایی و توانمندسازی؛

بازدید مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان از شهرستان بویین میاندشت

بازدید مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان از شهرستان بویین میاندشت
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف روانسازی امور، بررسی و رفع موانع احتمالی در خدمت رسانی به جامعه هدف و تسهیل گری در فرآیند ارائه خدمات اثربخش به مددجویان تحت حمایت از برنامه ها و رویکردهای مدیریتی شهرستان بوئین میاندشت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در این بازدید اظهار داشت: این سفر علاوه بر بررسی نحوه خدمات رسانی به خانواده های تحت حمایت، پیگیری ها و راهنمایی های لازم در خصوص عملیاتی شدن برنامه ها و راهبردهای این نهاد در حوزه محرومیت زدایی و توانمندسازی انجام شد.

کریم زارع در دیدار با نماینده، امام جمعه و فرماندار بویین میاندشت به بیان گزارشی از رزمایش ایران همدل- اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان و فعالیت های مراکز نیکوکاری پرداخت و از همراهی های نماینده، امام جمعه و فرماندار محترم شهرستان با کمیته امداد در راستای خدمت بیشتر به نیازمندان قدردانی کرد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین اسکندری امام جمعه شهرستان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های کمیته امداد، از تلاش های کارکنان این نهاد در جهت خدمت رسانی مطلوب به نیازمندان تقدیر کرد و گفت: کار در نهاد انقلابی کمیته امداد، بالاترین توفیق الهی به امدادگران این نهاد است.

وی در ادامه سخنان خود به مشکلات مددجویان در روستاها اشاره کرد و افزود: مسوولین کمیته امداد می توانند با همکاری جهاد سازندگی، بسیاری از مشکلات مددجویان در روستاها را مرتفع کنند.

گفتنی است؛ بازدید از تعدادی از طرح های اشتغال مددجویی از دیگر برنامه های سفر مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان به این شهرستان بود.

انتهای پیام/

۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۷
تعداد بازدید : ۳۷
کد خبر : ۵,۰۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید