دکمه موبایل منو

اخبار

اطعام نیازمندان شهرستان لنجان در عید غدیر؛

20 هزار غذای گرم و5هزار سبد معیشتی به مددجویان اهدا شد

20 هزار غذای گرم و5هزار سبد معیشتی به مددجویان اهدا شد
۲۰ هزار پرس غذای گرم به ارزش بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان و 5هزار سبد معیشتی به ارزش بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان بین نیازمندان شهرستان لنجان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد یوسفی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنجان گفت: به مناسبت دهه امامت ولایت به کمک خیران، پنج گروه جهادی و ۱۵ مرکز نیکوکاری، ۲۰ هزار پرس غذای گرم و ۵ هزار بسته معیشتی به ارزشی بالغ بر یک میلیارد تومان با رعایت پروتکل های بهداشتی در روز عید غدیر بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

 وی در ادامه با اشاره به تعداد ۳ هزار و ۷۳۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان لنجان افزود: تقریبا تمامی افراد تحت حمایت این نهاد از کمک‌های خداپسندانه در این ایام بهره مند شدند.

یوسفی همچنین از توزیع تعداد ۲۸ دستگاه کولرآبی در این دهه مبارک یاد کرد و گفت: توزیع این اقلام با اولویت خانواده‌های نیازمند دارای بیمار، پرجمعیت و با هدف رفع بخشی از مشکلات مددجویان و بهبود کیفیت سطح زندگی آنها صورت گرفت.

رئیس کمیته امداد شهرستان لنجان ادامه داد: جشن ویژه فرزندان ایتام و نیازمندان این نهاد همزمان با دهه امامت و ولایت برگزار شد.

وی گفت: این جشن با همکاری مراکز نیکوکاری با رعایت پروتکل های بهداشتی، به منظور اکرام ایتام و فرزندان مددجویان تحت حمایت به نام "لبخند خداوند" با حضور ۷۰ نفر از فرزندان مددجویانی که در ایام دهه امامت و ولایت متولد شده‌اند برگزار گردید.

 گفتنی است؛ جشن لبخن خداوند در یکی از تالارهای شهرستان لنجان با رعایت پروتکل های بهداشتی همراه با پذیرایی صرف ناهار، جنگ شادی و اهداء هدیه تولد به مدعوین برگزار شد.

انتهای پیام/

۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۱
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۵,۰۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید