دکمه موبایل منو

اخبار

عید غدیر خم و توزیع کمک های مومنانه بین مددجویان فریدن

عید غدیر خم و توزیع کمک های مومنانه بین مددجویان فریدن
همزمان با عید سعید غدیر، 8 سری جهیزیه، 54 بسته معیشتی و 8 هزار پرس غذای گرم میان مددجویان شهرستان فریدن توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فریدن گفت: همزمان با جشن عید غدیر خم، 8 سری جهیزیه، 54 بسته معیشتی و 8 هزار و 460 پرس غذای گرم به مددجویان تحت حمایت اهدا شد.

وی با اشاره به ارزش ریالی این کمک های مومنانه ادامه داد: بسته های معیشتی به ارزشی بالغ بر 27میلیون تومان، 8 سری جهیزیه به ارزش 160 میلیون تومان و غذای گرم توزیع شده نیز به ارزشی بالغ بر 160 میلیون تومان بوده است.

کریمی افزود: 8 سری جهیزیه هر یک شامل یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، تلویزیون و جاروبرقی در روز عید غدیر میان نوعروسان تحت حمایت توزیع شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فریدن ادامه داد: 8 هزار پرس غذای گرم با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی آماده و میان خانوارهای جامعه هدف توسط این نهاد و با همت مردم نیکوکار شهرستان توزیع شد.

کریمی با اشاره به حرکت فرهنگی خیر نیک اندیش تهرانی، گفت: در این ایام یک خیر تهرانی، 100 بسته فرهنگی شامل(کیف، کتاب، پیکسل غدیر و ...) به ارزش بالغ بر 6 میلیون تومان به دانش آموزان تحت پوشش اهدا کرد.

وی در پایان تاکید کرد: اگر فلسفه غدیر را خوب درک کنیم، فرهنگ علوی در جامعه نهادینه شده و رفتار علوی در میان آحاد جامعه شکل می گیرد.

۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵
تعداد بازدید : ۴۲
کد خبر : ۵,۰۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید