دکمه موبایل منو

اخبار

درخشش مددجوی کمیته امداد در مسابقات جام جهانی ریاضی IMC2021

درخشش مددجوی کمیته امداد در مسابقات جام جهانی ریاضی IMC2021
مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک اصفهان در شرایط اقتصادی نامناسب خانواده با تلاش خود، توانست به کسب مدال طلای مسابقات جام جهانی ریاضی IMC2021 دست یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک اصفهان، با تبریک موفقیت علمی کسب شده به خانواده این مددجو، گفت: این خانواده صاحب فرزندان دوقلویی است که از نظر تحصیلی جزو دانش آموزان ممتاز با معدل 20 در پایه تحصیلی نهم مشغول به تحصیل قرار دارند و یکی از آنها در مسابقات انتخابی جام جهانی ریاضی موفق به کسب مدال طلا شده است.

کریمی ادامه داد: این مددجو در لینک بین المللی پایا(زیست شناسی) نیز رتبه برتر را کسب نموده و مجوز حضور در مرحله بعدی این مسابقات را بدست آورده است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک اصفهان با بازدید از منزل این مددجو، مشکلات پیش روی این خانواده را بررسی و در خصوص رفع مسایل اقتصادی و تحصیلی فرزندان تحت پوشش، پیشنهاداتی اعمال کرد تا این مددجو بتواند با فکری آسوده در مسابقات بعدی شرکت کرده و در لیست افتخارات کشور عزیزمان قرار گیرد.

وی در پایان گفت: در حال حاضر تعداد 31 دانش آموز و دانشجوی نخبه تحت حمایت این اداره می باشند که از خدمات ویژه فرهنگی در سرفصل استعداد درخشان بهرمند شده اند.

انتهای پیام/

۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۰
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۴,۹۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید