دکمه موبایل منو

اخبار

جشن پایان دوره طرح توان افزائی و ارتقای تاب آوری اجتماعی برگزار شد

جشن پایان دوره طرح توان افزائی و ارتقای تاب آوری اجتماعی برگزار شد
طرح توان افزائی و ارتقای تاب آوری زنان سرپرست خانوار کمیته امداد بویین میاندشت در دوره زمانی یک ماهه برای آموزش 60 نفر از مددجویان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید صادقی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بویین میاندشت، در جشن پایان دوره این طرح، گفت: طرح توان افزایی و ارتقای تاب آوری زنان سرپرست خانوار، راهکاری شناخته شده برای توانمندسازی، ترمیم و ایجاد اشتغال برای مددجویان است که امسال این طرح به مدت بیش از یک ماه بالغ بر 60 ساعت آموزشی برای تعداد 25 نفر از زنان سرپرست خانوار برگزار شد.

رئیس کمیته امداد بویین میاندشت در مراسم پایانی این طرح که در کانون شهید مطهری شهرستان و با حضور فرماندار و مسوولین شهرستانی برگزار شد، ادامه داد: اجرای این دوره آموزشی با رویکرد حمایت مالی به کاهش آسیب های اجتماعی کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه توان افزایی و استقلال مالی، موجب کاهش ناهنجاری ها، افزایش سلامت روانی و ارتقا سطح فرهنگی بین مددجویان خواهد شد، افزود: در شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، این طرح با حداقل نفرات و به مدت 60 ساعت آموزش برگزار شد.

انتهای پیام/

۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹
تعداد بازدید : ۴۰
کد خبر : ۴,۹۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید