دکمه موبایل منو

اخبار

حمایت هیات امنا آستان مقدس امامزاده اسحاق موسی بن جعفر؛

سبب توانمندسازی و رفع نیاز محرومان در محل امامزاده خواهد شد

سبب توانمندسازی و رفع نیاز محرومان در محل امامزاده خواهد شد
رئیس کمیته امدادمنطقه چهار اصفهان با حجت الاسلام نریمانی رئیس هیات امنا آستان مقدس امامزاده اسحاق موسی بن جعفر در خصوص خدمت به نیازمندان و توانمندسازی محرومان محلی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محسن الهی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه چهار اصفهان، در این دیدار گفت: حمایت هیات امنا آستان مقدس امامزاده اسحاق موسی بن جعفر می تواند در توانمندسازی و رفع نیازهای محرومان در محل امامزاده موثر باشد.

محمد محسن الهی، با اشاره به اینکه توفیق خدمت به نیازمندان بزرگترین نعمت الهی است، ادامه داد: استفاده از فضای آموزشی امامزاده در برگزاری کلاسهای مهارت آموزی و مشاوره ویژه مددجویان، نه تنها اوقات فراغت جوانان و نوجوانان ساکن در محل را تامین می کند بلکه می تواند پایه ای بر توانمندسازی و ایجاد اشتغال ایشان در آینده باشد.

وی در خصوص همکاری امامزاده در تهیه جهیزیه نیز گفت: برنامه ریزی صحیح در این امر، بهره مندی حداکثری نوعروسان در لیست انتظار را فراهم می کند.

رئیس کمیته امداد منطقه چهار اصفهان، استفاده از مجموعه مهدکودک امامزاده به صورت رایگان را برای رفع نیازهای محلی مددجویان مطلوب دانست و افزود: با هم افزایی اماکن مذهبی و خیریه ها می توان نیازهای مددجویان را بیش از پیش احصا و در رفع موانع پیش رفت.

انتهای پیام/

۱۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۴
تعداد بازدید : ۶۱
کد خبر : ۴,۹۵۸

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۴ Iran
5
0
0

خداقوت به همه همکاران خدوم اداره چهار اصفهان.خداقوت.


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید