دکمه موبایل منو

اخبار

برنامه های دهه کرامت در کمیته امداد منطقه 4 اصفهان؛

اهدا 17 سری جهیزیه به ارزش 340 میلیون تومان به نوعروسان

اهدا 17 سری جهیزیه به ارزش 340 میلیون تومان به نوعروسان
همزمان با ایام دهه کرامت 17 سری جهیزیه به ارزش 340 میلیون تومان به نوعروسان اهدا شد و روزانه بیش از 30 کیلو گرم گوشت قربانی بین مددجویان توزیع گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محسن الهی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه 4 اصفهان با تشریح برنامه ها به مناسبت دهه کرامت، گفت: در این دهه جلساتی با کانون خادمیاران رضوی و مسئولین شهری برگزار و برای حمایت از مددجویان برنامه های مختلفی پیشنهاد و مصوب گردید.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه 4 اصفهان ادامه داد: همزمان با ایام میلاد حضرت معصومه(س) و امام رضا (ع)، مبلغ یکصد هزار تومان به حساب فرزندان ایتام و محسنین با نام رضا و معصومه واریز گردید.

وی همچنین به اقدامات انجام شده در این ایام اشاره کرد و افزود: به صورت روزانه بیش از 30 کلیو گرم گوشت قربانی بین مددجویان توزیع گردید و همچنین 17 سری جهیزیه به ارزش 340 میلیون تومان به نوعروسان تحت پوشش اهدا شد.

محمدمحسن الهی، بازدید از خانواده های ایتام و برگزاری مراسم جشن میلاد امام رضا(ع) را از دیگر برنامه های منطقه اعلام کرد و گفت: با ارسال پیامک به کلیه حامیان و خیران (با نام رضا و معصومه) این ایام را تبریک گفتیم و از همراهی ایشان قدردانی کردیم و با اهدا گل به نیروهای افتخاری به مناسبت روز دختر نیز، مراتب تشکر خود را از زحمات ایشان اعلام کردیم.

انتهای پیام/

۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۴,۹۱۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید