دکمه موبایل منو

اخبار

جمع آوری بیش از 99 میلیون تومان زکوات در شهرستان خوانسار

جمع آوری بیش از 99 میلیون تومان زکوات در شهرستان خوانسار
از ابتدای امسال تا کنون بیش از 99 میلیون تومان زکوات مردم شهرستان خوانسار جمع آوری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدجواد شهریاری دوست رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خوانسار، در نشستی مشترک با حضور امام جمعه شهرستان و مبلغین زکات، عملکرد و پیشرفت جذب زکات را نسبت به سالهای قبل مطلوب توصیف کرد و گفت: این نهاد در کنار خدمت رسانی به محرومان، در اجرای این فریضه الهی نیز اقدامات خوبی داشته است و از ابتدای امسال تاکنون بیش از 99 میلیون تومان زکوات مردم شهرستان خوانسار جمع آوری شده است.

وی با تشریح موارد مصرف زکات، افزود: معیشت نیازمندان، اولویت هزینه کرد زکات در سال گذشته و امسال بوده است و زکات هر منطقه و محله ای پس از جمع آوری، برای نیازمندان و محرومان همانجا هزینه می شود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین خواجه کریمی امام جمعه شهرستان با قدردانی از خدمات و فعالیتهای کمیته امداد امام خمینی(ره) بخصوص در بخش زکات، گفت: وظیفه مبلغین زکات تبلیغ و ترغیب مردم به پرداخت زکات است.

امام جمعه شهرستان خوانسار به تحقق زکات واجب در جامعه اشاره کرد و افزود: اولویت زکات در تامین مایحتاج نیازمندان و بعد از آن سایر مسایل مرتبط است.

در پایان جلسه رئیس کمیته امداد شهرستان خوانسار اعلام کرد: نیکوکاران می توانند با شماره گیری #0312*8877* نسبت به پرداخت زکات خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۵
تعداد بازدید : ۴۱
کد خبر : ۴,۹۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید