دکمه موبایل منو

اخبار

حمایت از مددجویان با ساماندهی فعالیت های مراکز نیکوکاری منسجم می شود

حمایت از مددجویان با ساماندهی فعالیت های مراکز نیکوکاری منسجم می شود
جلسه آموزشی و تبیین رسالت کمیته امداد و مراکز نیکوکاری با هدف ساماندهی به فعالیت های این مراکز، در شهرستان سمیرم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اردشیر فرخ وند رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سمیرم گفت: با برگزاری جلسه آموزشی و تبیین رسالت کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، اقدامات صورت پذیرفته و برنامه های در دست اقدام این مراکز مطرح و با همفکری در زمینه مشکلات و موانع موجود، راهکارهای مناسب توسط مددکاران این نهاد ارائه گردید.

رئیس کمیته امداد شهرستان سمیرم با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر هم افزایی نیروهای جهادی و نیکوکار، ادامه داد: با هم افزایی مراکز نیکوکاری و خیران، می توان بهترین و بیشترین خدمات را به ولی نعمتان جامعه ارائه داد.

اردشیر فرخ وند با بیان اهمیت ساماندهی این فعالیت‌ها گفت: موازی کاری در ارائه برخی خدمات نیکوکارانه، خلاهایی بوجود می آورد و هدف ما سامان دهی فعالیت های مراکز نیکوکاری است که انضباط و انسجام خوبی در حمایت از خانواده های تحت پوشش ایجاد خواهد کرد.

فرخ وند با اعلام اینکه در شهرستان سمیرم 8 مرکز فعال نیکوکاری شکل گرفته است، گفت: مراکز نیکوکاری علاوه بر ارائه خدمات حمایتی، باید زمینه توانمندسازی این خانواده ها را نیز فراهم آورند.

انتهای پیام/

۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲
تعداد بازدید : ۵۵
کد خبر : ۴,۹۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید