دکمه موبایل منو

اخبار

هم‌زمان با میلاد باسعادت امام رضا (ع)

400 نفر از مددجویان کمیته امداد منطقه 1 اصفهان پرچم بارگاه رضوی را زیارت کردند

400 نفر از مددجویان کمیته امداد منطقه 1 اصفهان پرچم بارگاه رضوی را زیارت کردند
400 نفر از مددجویان کمیته امداد ادارات شهر اصفهان با حضور در امامزاده اسحاق ضمن بهره‌مندی از برنامه‌های متنوع فرهنگی، به زیارت پرچم آستان مقدس ثامن‌الائمه نائل شدند.

رئیس کمیته امداد اداره منطقه یک اصفهان گزارشی از ویژه‌برنامه فرهنگی این نهاد به مناسبت ولادت امام رضا (ع) ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر علی خاصی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره منطقه یک اصفهان بابیان اینکه برگزاری اردوهای زیارتی یکی از برنامه‌های اصلی این نهاد برای مددجویان است، گفت: در ایام ولادت باسعادت امام رضا (ع) و با حضور خادمان آستان آن حضرت این امکان برای بیش از 400 نفر از مددجویان ادارات مناطق اصفهان که موفق به حضور در بارگاه ملکوتی ثامن‌الائمه نشده بودند، فراهم شد که پرچم متبرک بارگاه ملکوتی امام خوبی‌ها را زیارت کنند.

علی خاصی با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی در این ویژه‌برنامه گفت: در این برنامه علاوه بر حضور خادمان بارگاه ملکوتی امام رضا و مدیحه‌سرایی ذاکران آستان قدس رضوی، مسابقات فرهنگی نیز برای مددجویان و فرزندان آن‌ها برگزار شد.

وی به توزیع نمک متبرک و پوستر اهدایی آستان قدس رضوی اشاره کرد و گفت: به 10 نفر از مددجویان حاضر در جلسه که در مسابقات برنده شدند نیز 10 کارت هدیه 300 هزار ریالی اهدا شد.

علی خاصی یکی دیگر از قسمت‌های این برنامه را اجرای سرود توسط گروه سرود کانون شهید رجایی کمیته امداد دانست و گفت: به 36 نفر از مددجویانی که نام‌های معصومه و رضا داشتند، کارت هدیه 300 هزار ریالی اهدا شد.

انتهای پیام/


۴ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱
تعداد بازدید : ۸۴۵
کد خبر : ۴۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید