دکمه موبایل منو

اخبار

به همت کانون فرهنگی امام علی(ع) سمیرم؛

پویش حذف پایدار دخانیات از اماکن عمومی اجرا شد

پویش حذف پایدار دخانیات از اماکن عمومی اجرا شد
پویش حذف پایدار دخانیات از اماکن عمومی، با حضور جمعی از جوانان و نوجوانان کانون فرهنگی امام علی(ع) همزمان با روز جهانی بدون دخانیات اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اردشیر فرخ وند رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سمیرم، اظهار داشت: جمعی از جوانان و نوجوانان کانون فرهنگی امام علی(ع) بمناسبت روز جهانی بدون دخانیات و به منظور اطلاع رسانی و نکوهش مصرف دخانیات اقدام به توزیع بروشور و سی دی حاوی اطلاعات آموزشی راهنمای ترک دخانیات نمودند.

رئیس کمیته امداد شهرستان سمیرم افزود: این برنامه با تمرکز بر حذف پایدار قلیان و سیگار از اماکن عمومی، برای مردم خصوصا جامعه مصرف کننده دخانیات اجرایی گردید.

اردشیر فرخ وند با تاکید به لزوم فرهنگ سازی مضرات مصرف دخانیات برای جوانان و نوجوانان، گفت: در این برنامه به عابرانی که در حال مصرف سیگار بودند و به درخواست اعضای کانون، سیگار خود را خاموش می کردند، علاوه بر بروشور و سی دی آموزشی، یک شاخه گل هدیه داده شد.

وی افزود: این پویش با حضور تعدادی از اعضای کانون امام علی(ع) و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، برنامه ای با رویکرد حذف پایدار دخانیات از اماکن عمومی اجرا گردید.

گفتنی است؛ کانون فرهنگی امام علی(ع) سمیرم از سال 1386 با هدف ارائه خدمات فرهنگی و تربیتی به جوانان و نوجوانان شهرستان سمیرم در حال فعالیت بوده و در حال حاضر 624 نفر مخاطب زن و مرد را پوشش می دهد.

انتهای پیام/

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۳۸
تعداد بازدید : ۳۹
کد خبر : ۴,۸۵۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید