دکمه موبایل منو

اخبار

بیش از 5 هزار بسته معیشتی به نیازمندان اهدا شد

بیش از 5 هزار بسته معیشتی به نیازمندان اهدا شد
در ماه مبارک رمضان بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون تومان در قالب بسته معیشتی و غذای گرم به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آران و بیدگل توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسن اسماعیلی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل، اظهار داشت: با همکاری مراکز نیکوکاری و حضور خیران در ماه مبارک رمضان، اطعام مهدوی در کنار توزیع بسته معیشتی بین مددجویان و نیازمندان در سطح شهرستان آران و بیدگل انجام شد.

حسن اسماعیلی با قدردانی از حمایت مراکز نیکوکاری و خیران، گفت: در ماه مبارک رمضان امسال بیش از 5 هزار بسته معیشتی و بالغ بر 30 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

وی افزود: 30 هزار پرس غذای گرم به ارزش بیش از 600 میلیون تومان، تعداد 1700 بسته افطاری ساده به ارزش 23 میلیون تومان و 5 هزار و 642 بسته معیشتی به ارزش بیش از 2 میلیارد و 100 میلیون تومان بین افراد نیازمند تحت پوشش کمیته امداد سطح شهرستان آران و بیدگل توزیع شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل با قدردانی از حضور خیران و مراکز نیکوکاری ادامه داد: در طول مدت فراگیری ویروس کرونا تمام ارگانها و نهادهای مردمی و دولتی به خصوص خیران و مراکز نیکوکاری به صورت جهادی برنامه های کمک به نیازمندان را در سطح وسیعی اجرا کردند.

اسماعیلی در پایان افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) و مراکز نیکوکاری سطح شهرستان در طول سال آماده دریافت کمک های مردمی و رساندن آن به دست نیازمندان است تا با همکاری مردم مشکلات نیازمندان و مددجویان سطح شهرستان را مرتفع سازد.

انتهای پیام/

۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۲۸
تعداد بازدید : ۴۸
کد خبر : ۴,۸۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید