دکمه موبایل منو

اخبار

به همت کمیته امداد منطقه 5 اصفهان در دهه کرامت

200 مددجوی دختر به شهر مقدس قم اعزام شدند

200 مددجوی دختر به شهر مقدس قم اعزام شدند
200 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه پنج اصفهان به اردوی چهارروزه زیارتی و آموزشی قم و جمکران اعزام شدند.

محمد محسن الهی از برگزاری اردوی 200 نفری قم و جمکران در دهه بابرکت کرامت خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محسن الهی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره منطقه پنج اصفهان بابیان اینکه برنامه‌های فرهنگی و مذهبی از اولویت‌های غنی‌سازی زندگی معنوی و اجتماعی نیازمندان تحت حمایت برای این نهاد است، گفت: 200 نفر از دختران نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اداره منطقه پنج اصفهان در قالب اردوی چهارروزه آموزشی زیارتی به قم و جمکران اعزام شدند.

وی هدف از برگزاری این اردو را آشنایی مددجویان با سیره نبوی، ترویج فرهنگ اسلامی، تشویق به نیایش و عبادت‌های گروهی ذکر کرد.

الهی به برگزاری محفل انس با قرآن، قرائت دعای کمیل، مسابقه کتاب‌خوانی و کلاس‌های آموزش خانواده در این اردوی چهارروزه اشاره کرد و گفت: علاوه بر موارد یادشده کتاب بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه (س) در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت و حلقه‌های هم‌اندیشی در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برای مددجویان برگزار شد.

رئیس کمیته امداد منطقه پنج اصفهان همچنین گفت: شرکت‌کنندگان در این اردو با حضور در مسجد مقدس جمکران از فیض حضور در این میعادگاه معنوی بهره‌مند شدند.

الهی به برگزاری برنامه‌های جنبی در این برنامه اشاره کرد و گفت: در پایان اردو به منتخبین در حجاب و عفاف، دل نوشته، اخلاق و همکاری جوایزی اهداء گردید.

انتهای پیام/


۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸
تعداد بازدید : ۲۴۰
کد خبر : ۴۸۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید