دکمه موبایل منو

اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی راهبر شغلی نخ ریسی در کمیته امداد سمیرم

برگزاری کارگاه آموزشی راهبر شغلی نخ ریسی در کمیته امداد سمیرم
کارگاه آموزشی راهبر شغلی نخ ریسی، در غالب دوره آموزشی 8 ساعته روش کار با دستگاه کاور پشم و تولید نخ در کمیته امداد سمیرم، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اردشیر فرخ وند رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سمیرم اظهار داشت: کلاس آموزشی راهبری شغلی نخ ریسی با دستگاه کاور پشم و تولید نخ و آموزش پایدارسازی طرح های فعال تولیدات فرش دستباف با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

رئیس کمیته امداد شهرستان سمیرم با اشاره به ضرورت آموزش به مددجویان گفت: با توجه به متقاضیان زیاد برای این دوره آموزشی و شرایط خاص کرونایی، کارگاه آموزشی راهبر شغلی نخ ریسی به صورت غیرحضوری برگزار گردید و تعداد ۳۰ نفر از زنان سرپرست خانوار و سایر مستعدین که دسترسی به فضای مجازی نداشتند در این کارگاه حضوری شرکت کردند.

اردشیر فرخ وند ادامه داد: این دوره آموزشی برای مددجویان مستعد اشتغال در زمینه تولیدات فرش و نخ ریسی توسط راهبرشغلی و مربیان آموزشگاه آزاد فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) برگزار گردید.

فرخ وند گفت: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی پس از کسب آموزشهای کسب و کار و تخصص لازم ضمن دریافت تسهیلات، در زمینه تولید نهاده های اولیه قالی بافی و تولید نخ فعالیت خواهند کرد.

وی افزود: سال گذشته با معرفی 90 مورد به مراکز کاریابی و 46 مورد راهبر شغلی، فرصت های شغلی مناسبی برای مددجویان فراهم شد، ضمن اینکه با اعطای 191 تسهیلات اشتغال با اعتبار بالغ بر  8 میلیارد و 500 میلیون تومان، 264 فرصت شغلی ایجاد شد.

انتهای پیام/

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۳۳
تعداد بازدید : ۶۱
کد خبر : ۴,۷۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید