دکمه موبایل منو

اخبار

در طرح ایران همدل- اطعام مهدوی؛

توزیع 1930 بسته معیشتی بین مددجویان اردستانی

توزیع 1930 بسته معیشتی بین مددجویان اردستانی
در طرح اطعام مهدوی به همت نیکوکاران اردستانی، 1930 بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان به ارزش 521 میلیون تومان تهیه و بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابوالقاسم صادقی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اردستان گفت: بمناسبت ایام ماه مبارک رمضان و در اجرای طرح اطعام مهدوی تا کنون تعداد 1930 بسته معیشتی بین مددجویان تحت حمایت و نیازمندان اردستان با رعایت پروتکل های بهداشتی توزیع شد.

وی اظهار داشت: این بسته های معیشتی شامل: برنج، روغن، ماکارانی، رب گوجه، خرما و پنیر می باشد که با همراهی نیکوکاران و مراکز نیکوکاری، با هزینه ای بالغ بر 521 میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع گردید.

رئیس کمیته امداد شهرستان اردستان افزود: در ماه مبارک رمضان تا کنون 7152 پرس غذای گرم و افطاری ساده به ارزشی بالغ بر 110 میلیون تومان به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت اهدا شده است.

وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر 2300 خانوار تحت پوشش در اردستان از خدمات مختلف کمیته امداد بهره مند هستند که خیران و نیکوکاران اردستانی می توانند با شماره گیری کد دستوری #0311*8877* در راه حمایت از این تعداد، ما را یاری رسانند.

انتهای پیام/

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۶
تعداد بازدید : ۵۱
کد خبر : ۴,۷۲۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید