دکمه موبایل منو

اخبار

رییس منطقه دو کمیته امداد امام خمینی(ره)اصفهان خبرداد؛

بازدید از سرای سالمندان، توسط خیرین

بازدید از سرای سالمندان، توسط خیرین
سالمندان بخش بزرگی از جامعه تحت حمایت این نهاد در استان اصفهان است و از آنجا که افراد سالمند در دوران سالمندی نیاز مبرم به رسیدگی دارند، دیدار و عیادت از سالمندان بیمار و زمین گیر، از دیگر خدمات ارایه شده به سالمندان تحت حمایت این نهاد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قربانعلی عباسیان رییس منطقه دو کمیته امداد امام خمینی(ره) اصفهان از بازدید سرای سالمندان توسط خیرین خبر داد و گفت: خیرین با حضور در مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی سالمندان، دقایقی را در کنار آنها سپری نموده و از آنها دلجویی کردند.

وی افزود: هدف از این دیدار، خدمت به محرومین جامعه، تقویت روحیه نوع دوستی، تکریم و گرامیداشت یاد بزرگان است .

عباسیان سالمندان را بخش بزرگی از جامعه تحت حمایت این نهاد در اصفهان معرفی کرد و گفت: پایش وضعیت عمومی این گروه از مددجویان با توجه به شرایط سنی آنها از پیچیدگی های کمتری برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه افراد سالمند در دوران سالمندی نیاز مبرم به رسیدگی دارند، افزود: پیگیری وضعیت سالمندان بیمار و زمین گیر، از جمله خدمات ارایه شده به سالمندان تحت حمایت این نهاد است.

عباسیان اظهار داشت: در این دیدار، لوازم بهداشتی ضروری توسط خیرین به سرای سالمندان اهداء گردید .

وی در پایان یادآور شد: این نهاد سعی دارد، بسته خدمات بهداشتی و درمانی را در قالب هزینه نگهداری از بیماران نیازمند، هزینه لوازم پزشکی مصرفی و تجهیزات توانبخشی (تخت، واکر، تشک مواج، عصا، سمعک، عینک، دندان مصنوعی و موارد دیگ)، ارتقاء شاخص‌های بهداشتی، پرداخت فرانشیز و هزینه‌های بستری و سرپایی سالمندان پرداخت نماید.

انتهای پیام/

۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۵۳
تعداد بازدید : ۶۰
کد خبر : ۴,۶۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید