دکمه موبایل منو

اخبار

عیدی حامی ایتام به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد؛

توزیع 2876 بسته فرهنگی آموزشی در شهرستان نجف آباد

توزیع 2876 بسته فرهنگی آموزشی در شهرستان نجف آباد
به همت یکی از حامیان ایتام و فرزندان نیازمند کمیته امداد نجف آباد، تعداد 2876 بسته فرهنگی- آموزشی به دانش آموزان تحت حمایت اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علی طالبی رییس کمیته امداد نجف آباد اظهار داشت: یکی از حامیان ایتام نجف آباد 2876 بسته فرهنگی- آموزشی شامل اقلام آموزشی، تحصیلی و فرهنگی را به مددجویان شهرستان نجف آباد اهدا کرد.

علی طالبی گفت: توجه به رشد فرهنگی و آموزشی دانش آموزان یکی از اولویت هایی است که کمیته امداد توجه ویژه ای به آن دارد و علاوه بر سبدهای معیشتی در این زمینه نیز اقدام به توزیع بسته های فرهنگی نموده است.

وی نظر بر اینکه آموزش برای افراد در سنین مختلف، متفاوت می باشد، گفت: این بسته ها با توجه به نوع جنسیت و سن دانش آموزان متفاوت بوده و متوسط ارزش هر بسته بالغ بر 150هزار تومان می باشد.

رییس کمیته امداد نجف آباد در پایان گفت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نیاز خانواده ها، نیکوکاران و همشهریان های عزیز می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) در سطح شهرستان، به صورت غیر حضوری و از طریق مراجعه به پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir در طرح حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند ثبت نام و از آنها حمایت نمایند..

انتهای پیام/

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۵۰
تعداد بازدید : ۹۸
کد خبر : ۴,۵۶۲

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۱ Iran
5
0
0

عالی


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید