دکمه موبایل منو

اخبار

همزمان با اعیاد شعبانیه؛

توزیع 277 سبد غذایی به همت خیران برای نیازمندان سمیرمی

توزیع 277 سبد غذایی به همت خیران برای نیازمندان سمیرمی
با مشارکت نیکوکاران و خیران، در اعیاد شعبانیه تعداد 277 سبد غذایی به ارزش دو میلیارد و 240میلیون ریال به خانواده های ایتام و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد سمیرم اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اردشیر فرخ وند رییس کمیته امداد سمیرم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید گفت: به برکت این ایام و به همت نیکوکاران و خیران، بسته های معیشتی به ارزش دو میلیارد و 240میلیون ریال و تعداد ۷۷ کارت هدیه 4 میلیون ریالی بین خانواده های ایتام و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد سمیرم توزیع شد.

اردشیر فرخ وند اظهار داشت: این بسته های غذایی که شامل گوشت، برنج، روغن، ماکارونی، تن ماهی، قند، چای، حبوبات، رب گوجه و ماسک بود که بین ایتام و خانواده های تحت حمایت و ساکن در روستاهای شهرستان سمیرم توزیع شد.

رییس کمیته امداد سمیرم در حاشیه توزیع این بسته های غذایی ضمن تشکر از حامیان و خیران گفت: تمامی اقلام موجود قبل از حلول سال جدید بین ولی نعمتانِ تحت حمایت، توزیع گردید.

وی در پایان افزود: در سال 1399 با کمک خیرین بالغ بر 8 میلیارد و 730 میلیون ریال کمکهای نقدی و بالغ بر 3میلیارد ریال کمکهای غیرنقدی به ایتام تحت حمایت اهدا شده است.

انتهای پیام/

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۱۹
تعداد بازدید : ۹۲
کد خبر : ۴,۵۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید