دکمه موبایل منو

اخبار

معاینه رایگان دام های مددجویان بوئین‌و‌میاندشتی

معاینه رایگان دام های مددجویان بوئین‌و‌میاندشتی
دام‌های مددجویان مجری طرح‌های اشتغال کمیته امداد بوئین و میاندشت توسط نیروهای جهادی بسیج سازندگی سپاه استان اصفهان معاینه شدند.

رئیس کمیته امداد اداره بوئین و میاندشت از همکاری این نهاد با بسیج سازندگی سپاه استان اصفهان برای ارائه خدمات دامپزشکی به مددجویان این شهر خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بشیر زالی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره بوئین و میاندشت استان اصفهان ،گفت: به دنبال تفاهم نامه این نهاد با بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان (عج) استان برای ارائه خدمات دامپزشکی به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد، تعدادی از دام های مددجویان مجری طرح های اشتغال و خودکفایی در منطقه بوئین و میاندشت به رایگان توسط نیروهای جهادی معاینه شد.

زالی افزود: در این معاینات علاوه بر ارائه آموزش های بهداشت دام به مددجویان مجری طرح اشتغال و خودکفایی، دارو و اقلام مورد نیاز مربوطه نیز به رایگان در اختیار آن ها قرار گرفت.

رئیس کمیته امداد اداره بوئین و میاندشت با تاکید بر نظارت این نهاد بر طرح های اشتغال و خودکفایی مددجویان تا 5 سال پس از اجرا ، گفت: این نظارت در مرحله اول برای حسن هزینه کرد مبالغ وام دریافتی و اصایت درست آن به محل برنامه ریزی شده انجام می شود و در مرحله بعدی به منظور حمایت برای رونق کسب و کار مددجویان و کمک به گسترش آن صورت می پذیرد.

وی با بیان اینکه یکی از راه های موثر برای کمک به مددجویان هم افزایی با سایر ارگان ها و نهاد ه است، گفت: خدماتی که از این مسیر به مددجویان عرضه می شود باری مالی برای آنها و کمیته امداد ندارد و باعث صرفه جویی در هزینه های آن ها می شود.

انتهای پیام/


۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹
تعداد بازدید : ۲۴۶
کد خبر : ۴۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید