دکمه موبایل منو

اخبار

افتتاح مسکن مددجویی همزمان با دهه فجر در شهرستان بویین میاندشت

افتتاح مسکن مددجویی همزمان با دهه فجر در شهرستان بویین میاندشت
همزمان با ایام مبارک دهه فجر واحدهای مسکونی تعداری از مددجویان بویین و میاندشت که با همکاری کمیته امداد بنا شده بود افتتاح و به صاحبان آنها تحویل داده شد .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید صادقی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره بوئین و میاندشت از افتتاح و تحویل واحدهای مسکونی تعدادی از مددجویان تحت حمایت این اداره در ایام دهه فجر خبر داد.

مجید صادق در مراسمی که به این منظور برگزار شده بود ضمن تبریک دهه فجر ، خاطرنشان کرد:  این موارد از برکات انقلاب و خون شهدای این مرزو بوم است .

رئیس کمیته امداد امام (ره) بویین میاندشت گفت : جهاد خانه سازی در کشور شکل گرفته و به حول قوه الهی روزانه ما شاهد شاد شدن دل خانواده های فقیر و یتیم هستیم که این از هر چیزی ارزشمندتر است  .

وی افزود: از ابتدای سال تاکنون 56 واحد مسکن مددجویی روستایی و شهری با استفاده از وام بلاعوض صندوق امداد ولایت و وام بنیاد مسکن به ارزش هر واحد 2 میلیارد و 500 میلیون ریال با مساحت 60 متر، برای مددجویان احداث شده است .

صادقی خاطرنشان کرد : امیدواریم با اتمام این پروژه ها ، بخشی از مشکلات مسکن مددجویان مرتفع شده و در مراحل بعدی بخش بیشتری از آنها خانه دار شوند .

انتهای پیام/

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۵۴
کد خبر : ۴,۴۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید