دکمه موبایل منو

اخبار

سرپرست کمیته امداد اداره فریدونشهر اعلام کرد؛

توزیع 253 دستگاه بخاری و آبگرمکن گازی به مددجویان مناطق روستایی فریدونشهر

توزیع 253 دستگاه بخاری و آبگرمکن گازی به مددجویان مناطق روستایی فریدونشهر
سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره فریدونشهر از توزیع 253 دستگاه لوازم گرمایشی به مددجویان تحت حمایت این اداره و ساکن در مناطق روستایی خبر داد و گفت: این اقلام شامل 140 دستگاه بخاری و 113 آبگرمکن دیواری گازسوز است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عبدالرضا اسپنانی، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره فریدونشهر از توزیع 253 دستگاه لوازم گرمایشی به مددجویان تحت حمایت این اداره و ساکن در مناطق روستایی خبر داد و گفت: این اقلام شامل 140 دستگاه بخاری و 113 آبگرمکن دیواری گازسوز است.

وی ادامه داد: کالاهای یاد شده به همه خانوارهای ساکن در هفت روستای بخش پیشکوه فریدونشهر که به تازگی از نعمت گاز لوله کشی بهره مند شده اند، اهدا شد.

اسپنانی همچنین گفت: فریدونشهر و روستاهای اطراف آن از مناطق سردسیر و صعب العبور استان اصفهان هستند و فراهم کردن زمینه بهره مندی مددجویان روستایی این مناطق از لوازم گرمایشی، کمک بزرگی به آن ها خواهد بود.

سرپرست کمیته امداد اداره فریدونشهر ادامه داد: 2882 خانوار نیازمند با جمعیتی بالغ بر 5711 نفر تحت حمایت این اداره قرار دارند که 2221 خانوار از آن‌ها با جمعیت 4489 نفر، ساکن مناطق روستایی و عشایری هستند.

انتهای پیام/

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۶۰
کد خبر : ۴,۳۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید