دکمه موبایل منو

اخبار

کمک 18 میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری شهید قاسم سلیمانی به نیازمندان اصفهانی

کمک 18 میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری شهید قاسم سلیمانی به نیازمندان اصفهانی
رئیس کمیته امداد منطقه 2 اصفهان با یادآوری اینکه مرکز نیکوکار شهید قاسم سلیمانی در اردیبهشت ماه سال 99 به همت جمعی از صاحبان اصناف و بازاریان اصفهانی تاسیس شد، گفت: این مرکز تاکنون بالغ بر 18 میلیارد و 560 میلیون ریال به نیازمندان و مددجویان اصفهانی کمک کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، قربانعلی عباسیان، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره منطقه 2 اصفهان گزارشی از فعالیتهای مرکز نیکوکاری شهید قاسم سلیمانی ارائه کرد و گفت: این مرکز تاکنون بالغ بر 18 میلیارد و 560 میلیون ریال به نیازمندان و مددجویان اصفهانی کمک کرده است.

 

عباسیان با بیان اینکه مرکز نیکوکار شهید سلیمانی در اردیبهشت ماه سال 99 به همت جمعی از صاحبان اصناف و بازاریان اصفهانی تاسیس شد، گفت: با همت خیرین در این مرکز نیکوکاری تا کنون 4 مرحله کمک معیشتی به تعداد 4 هزار سبد کالا به ارزش هر سبد 250 هزار تومان به نیازمندان اهدا شده است.

 

وی همچنین ادامه داد: اهدای 10 هزار بسته میوه به ارزش هر بسته 60 هزار تومان، 2000 بسته لوازم التحریر به ارزش هر بسته 100 هزار تومان، در کنار اهدای 100 کارت 200 هزار تومانی به 100 نفر و همچنین آزادی دو زندانی جرائم مالی غیر عمد با پرداخت 36 میلیون تومان از دیگر اقدامات خداپسندانه نیک اندیشان اصفهانی در این مرکز نیکوکاری است.

 

انتهای پیام/

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲
تعداد بازدید : ۶۴
کد خبر : ۴,۳۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید