دکمه موبایل منو

اخبار

بازدید 55 نفر از مددجویان از نمایشگاه دائمی ستاد مبارزه با مواد مخدر

بازدید 55 نفر از مددجویان از نمایشگاه دائمی ستاد مبارزه با مواد مخدر
55 نفر از خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد منطقه پنج اصفهان از نمایشگاه دائمی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان بازدید کردند.

رئیس کمیته امداد منطقه پنج اصفهان از همکاری این نهاد با ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.‌

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محسن الهی، رئیس کمیته امداد منطقه پنج اصفهان بابیان اینکه توانمندسازی اجتماعی مددجویان یکی از برنامه‌های این نهاد است، گفت: 55 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد از نمایشگاه دائمی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان بازدید کردند.‌

الهی با اشاره به آسیب‌های خانمان‌برانداز اعتیاد گفت: فقر همراه همیشگی اعتیاد است و بیشترین آسیب در این میان متوجه خانواده‌های افراد معتاد است و پیشگیری از اعتیاد درواقع پیشگیری از فقر است.

وی مهم‌ترین هدف همکاری این نهاد با ستاد مبارزه با مواد مخدر را ارتقای آگاهی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد دانست و افزود: پیشگیری اولیه، اطلاع‌رسانی در مورد نشانه‌های شروع مصرف مواد، مضرات آن و آگاه‌سازی درزمینهٔ انواع مخدرها از سایر اهداف این همکاری است.

رئیس کمیته امداد منطقه پنج اصفهان بابیان اینکه ارائه آموزش‌های اجتماعی به مددجویان در زمینه‌های مختلف و در طول سال انجام می‌شود، گفت: اساتید دانشگاه، روحانیون، فرهنگیان و صاحبان تخصص‌های اجتماعی می‌توانند با ارائه خدمات آموزشی به همشهریان نیازمند خود یاری گر این نهاد در ارتقای شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی مددجویان و ریشه‌کنی فقر، باشند.

انتهای پیام/


۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۶
تعداد بازدید : ۲۴۱
کد خبر : ۴۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید