دکمه موبایل منو

اخبار

به همت جمعی از خیران انجام شد؛

اهدای دو سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد منطقه 1 اصفهان

اهدای دو سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد منطقه 1 اصفهان
دو سری جهیزیه به ارزش ۸۷ میلیون تومان با همکاری دو تن از خیران اصفهانی به دو نو عروس تحت حمایت کمیته امداد اداره منطقه یک اصفهان اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین کریمی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره منطقه یک اصفهان گفت: کمک به تامین جهیزیه دختران تحت پوشش، پرداخت کمک هزینه ازدواج فرزندان پسر و پرداخت کمک هزینه ازدواج مجدد زنان بی سرپرست از جمله حمایتهای این نهاد در راستای ترویج فرهنگ حسنه ازدواج است.

 

وی در ادامه بیان کرد :با همکاری دو تن از خیران دو سری جهیزیه به ارزش ۸۷ میلیون تومان به دو نو عروس تحت حمایت این اداره اهدا شد.

 

کریمی همچنین گفت: این اداره در همین راستا تاکنون  جمعا مبلغ ۲۷۹ میلیون کمک هزینه جهیزیه به ۳۸ نوعروس، هدیه ازدواج به شش تازه داماد در سال جاری پرداخت کرده است.

وی در ادامه افزود: زوج های جوان تحت حمایت قبل از دریافت کمک هزینه جهیزیه و هدیه ازدواج به صورت مجازی در کلاس های آموزشی شرکت و مهارت های لازم در خصوص همسرداری، خانواده، فرزند پروری، بهداشت فردی، مسائل اعتقادی و سبک زندگی اسلامی را فراگرفته اند.

 

کریمی در پایان گفت: با کمک یکی از خیرین منطقه از ابتدای مهرماه تا کنون ۱۰۰۰ دست لباس گرم در ۴مرحله بین دانشجویان و دانش آموزان توزیع گردید است که ارزش البسه توزیع شده در مرحله اول ۲۵ میلیون تومان می باشد و در ۳مرحله بعدی ۲۸۰ میلیون تومان می باشد.

انتهای پیام/

۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳
تعداد بازدید : ۱۰۲
کد خبر : ۴,۰۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید