دکمه موبایل منو

اخبار

هم افزایی کمیته امداد منطقه 3 و خیریه حضرت رضا (ع) برای تامین جهیزیه نوعروسان

هم افزایی کمیته امداد منطقه 3 و خیریه حضرت رضا (ع) برای تامین جهیزیه نوعروسان
رئیس کمیته امداد اداره منطقه سه اصفهان از تفاهم و هم افزایی این اداره با موسسه خیریه امام رضا (ع) برای کمک به تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمد رضایی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره منطقه 3 اصفهان با تاکید بر اینکه هم افزایی با فعالان عرصه خیر و احسان یکی از راه های افزایش کمک به مددجویان استف گفت: تامین جهیزیه نوعروسان یکی از مواردی است که بار سنگینی بر دوش خانواده های نیازمند تحت حمایت ایجاد کرده است و برای حل آن به همت همه خیران و نیکوکاران و فعالان عرصه خیر و احسان نیاز است.

وی از  تعامل و هم افزایی این اداره با خیریه امام رضا (ع) در این زمینه خبر داد و گفت: این موسسه دارای سابقه طولانی در زمینه کمک به تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند است.

رضایی ادامه داد: بر اساس تفاهم صورت گرفته 30 میلیون ریال توسط کمیته امداد منطقه سه به ازای هر نوعروس معرفی شده به خیریه پرداخت شده و با هم افزایی 15 میلیون ریالی موسسه خیریه، 45 میلیون ریال اعتبار برای خرید اجناس با کیفیت از فروشگاه این مرکز با قیمت درب کارخانه در اختیار نوعروسان قرار می گیرد.

وی همچنین گفت: ارزش معادل کالایی که موسسه خیریه با مبلغ 45 میلیون ریال در اختیار نوعروسان قرار می دهد در بازار آزاد بین 70 تا 80 میلیون ریال است.

رئیس کمیته امداد اداره منطقه 3 تاکید کرد: علاوه بر این مبالغ که به صورت بلاعوض به نوعروس تحت حمایت اختصاص می یابد، 100 میلیون ریال وام خرید کالا نیز از طرف موسسه به ایشان پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹
تعداد بازدید : ۱۱۰
کد خبر : ۴,۰۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید