دکمه موبایل منو

اخبار

​توزیع ۲۵۰ سری لباس گرم بین دانشجویان و دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد منطقه 1 اصفهان

​توزیع ۲۵۰ سری لباس گرم بین دانشجویان و دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد منطقه 1 اصفهان
رئیس کمیته امداد اداره منطقه یک اصفهان گفت: به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) و همچنین روز دانش آموز، 250 سری لباس گرم به ارزش 250 میلیون ریال از طرف یکی از خیران نیکوکار در هفته وحدت بین دانشجویان و دانش آموزان نیازمند توزیع شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین کریمی رئیس کمیته امداد اداره منطقه یک اصفهان، گفت: به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) و همچنین روز دانش آموز ،250 سری لباس گرم از طرف یکی از خیران نیکوکار در هفته وحدت بین دانشجویان و دانش آموزان نیازمند توزیع شد.
کریمی با اشاره به اینکه این نهاد در زمینه خدمت‌رسانی به نیازمندان تحت حمایت خدمات و برنامه‌های مختلفی در دستور کار خود دارد، گفت: زمینه‌سازی برای همکاری خیران و نیکوکاران با کمیته امداد در زمینه خدمت به نیازمندان به‌خصوص کمک به ادامه تحصیل دانشجویان و دانش آموزان، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد است.
وی تصریح کرد: ارزش البسه توزیع شده در مرحله اول 250 میلیون ریال می باشد که توزیع مرحله دوم نیز به زودی انجام خواهد گرفت.
کریمی از همراهی خیران و مردم نوع‌دوست در زمینه خدمت‌رسانی به نیازمند تقدیر و تشکر کرد و گفت: با توجه به ناتوانی مالی مددجویان در تأمین مایحتاج زندگی خود، خواهان همکاری بیشتر نیکوکاران در زمینه کمک به رفع مشکلات اساسی نیازمندان این نهاد هستیم.
وی تصریح کرد: در هفته وحدت علاوه بر پوشاک ۲۰۰ سبد غذایی و ۵۰ جعبه شیرینی به ارزش ۸۵میلیون ریال جمع‌آوری و بین خانواده های نیازمند توزیع‌شده است.
انتهای پیام/
۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴
تعداد بازدید : ۹۴
کد خبر : ۴,۰۲۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید