دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد فریدن خبر داد

آغاز برنامه‌های تابستانی کانون فرهنگی ولایت فریدن

آغاز برنامه‌های تابستانی کانون فرهنگی ولایت فریدن
کلاس‌های تابستانی کانون فرهنگی ولایت فریدن با حضور 150 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در این شهرستان افتتاح شد.

رئیس کمیته امداد اداره فریدن به تشریح فعالیت‌های اوقات فراغت این نهاد پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد سوادکوهی، رئیس کمیته امداد اداره فریدن بابیان اینکه با آغاز فصل تابستان و تعطیلی مدارس، برنامه‌های مربوط به اوقات فراغت مددجویان توسط این نهاد برنامه‌ریزی می‌شود، افزود: در تابستان امسال و با محوریت کانون فرهنگی ولایت برنامه‌های متنوع آموزشی، فرهنگی، تربیتی و هنری برای مددجویان فریدنی در نظر گرفته‌شده است.

سوادکوهی به برگزاری دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای در این کانون اشاره کرد و گفت: در پایان تابستان و با اتمام دوره‌های فنی و حرفه‌ای به مددجویانی که در امتحان مربوط حائز نمره لازم شوند، گواهینامه معتبر فنی و حرفه‌ای ارائه می‌شود.

وی بابیان اینکه برنامه‌های مشاوره‌ای و برگزاری کارگاه‌های کسب مهارت‌های زندگی از دیگر فعالیت‌های این نهاد در تابستان است، گفت: غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان تأثیر زیادی در جلوگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی دارد.

رئیس کمیته امداد اداره فریدن با تأکید بر محوریت برنامه‌های قرآنی در همه آموزش‌های ارائه‌شده توسط کانون فرهنگی ولایت، افزود: تابستان و فراغت حاصل از آن برای دانش آموزان تحت حمایت این نهاد بهترین فرصت برای گام نهادن در مسیر تهذیب نفس با توسل به قرآن مجید است.

انتهای پیام

۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹
تعداد بازدید : ۳۵۲
کد خبر : ۳۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید