دکمه موبایل منو

اخبار

جذب 965 حامی در دهه اول محرم توسط کمیته امداد منطقه 4

جذب 965 حامی در دهه اول محرم توسط کمیته امداد منطقه 4
اداره منطقه 4 کمیته امداد اصفهان در دهه اول ماه محرم با برپایی 16 پایگاه اکرام موفق به جذب 965 حامی ایتام و فرزندان محسنین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محسن الهی، رییس کمیته امداد اداره منطقه چهار اصفهان گفت: در دهه اول ماه محرم امسال 16 پایگاه طرح اکرام در منطقه تحت پوشش این اداره با رعایت کلیه مسائل بهداشتی برپا شد و خوشبختانه 965 حامی جدید به خیل نیکوکاران مشارکت کننده در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین پیوستند.

 

الهی ماه محرم را فرصتی برای تمسک عملی به سیره اهل بیت عصمت و طهارت معرفی کرد و گفت: کمیته امداد منطقه چهار اصفهان طرح اطعام و احسان حسینی را از عید غدیر تا پایان ماه صفر در راستای مرحله دوم رزمایش ایران همدل اجرا می کند که تا کنون در این طرح بیش از 20 هزار و 700 پرس غذای گرم و 347 سبد کالا با همکاری نیکوکاران جمع آوری و در اختیار خانواده های تحت حمایت قرار گرفته است.

 

وی ادامه داد: سال جدید تحصیلی نیز در پیش است و امیدواریم نیکوکاران و خیران در این زمینه نیز به یاری دانش آموزان خانوارهای نیازمند تحت پوشش کمیته امداد بیایند و خاطره خوشی از اولین روز سال تحصیلی در خاطر این فرزندان ایجاد کنند.

 

انتهای پیام/


۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۱۹۴
کد خبر : ۳,۸۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید