دکمه موبایل منو

اخبار

کمک خیر نائینی به تامین جهیزیه 15 نوعروس نیازمند

کمک خیر نائینی به تامین جهیزیه 15 نوعروس نیازمند
رئیس اداره کمیته امداد نائین: یکی از خیران این شهر با پرداخت بیش از 370 میلیون ریال در تامین کمک هزینه جهیزیه 15 نوعروس تحت حمایت این اداره، شریک شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، امرالله قنبری، رئیس کمیته امداد اداره نائین گفت: یکی از خیران این شهر با پرداخت بیش از 370 میلیون ریال در تامین کمک هزینه جهیزیه 15 نوعروس تحت حمایت این اداره، شریک شد.

 

وی افزود: به هر یک از این نوعروسان که دو نفر از آنها از ایتام و مابقی از فرزندان نیازمند تحت پوشش این اداره هستند در مجموع 5 میلیون تومان کمک هزینه بلاعوض خرید جهیزیه پرداخا شده است که نیمی از آن بواسطه مشارکت این خیر و مابقی از منابع کمیته امداد نائین تامین شده است.

 

قنبری در رابطه با سایر فعالیت های عام المنفعه این خیر نیک اندیش گفت: این همشهری نیکوکار در طول سال و به مناسبت های مختلف به کمک مددجویان تحت حمایت این نهاد می شتابد و در آخرین مورد در ماه مبارک رمضان 120 میلیون تومان در طرح اطعام مهدوی به شکل نقدی کمک کرد.

 

وی ادامه داد: این نیک اندیش گرانقدر در طرح اکرام  نیز با قبول حمایت 8 فرزند یتیم و نیازمند و پرداخت منظم 20 میلیون تومان در ماه، حضوری پررنگ و چشمگیر دارد.

 

انتهای پیام/

۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴
تعداد بازدید : ۹۷
کد خبر : ۳,۸۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید