دکمه موبایل منو

اخبار

کمک 2.5 میلیارد ریالی خیر اصفهانی به مددجویان کمیته امداد منطقه 5

کمک 2.5 میلیارد ریالی خیر اصفهانی به مددجویان کمیته امداد منطقه 5
یکی از خیران نیک اندیش اصفهانی 1578 کارت الکترونیکی خرید کالای اساسی به ارزش بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال به ایتام و مددجویان تحت حمایت اداره منطقه 5 کمیته امداد اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علی محمدی، رئیس کمیته امداد اداره منطقه پنج اصفهان با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش ایران همدل از روز غدیر در این اداره آغاز شده است، گفت: اداره منطقه پنج کمیته امداد اصفهان در این مرحله از رزمایش که تا پایان ماه صفر اجرا می شودف دو طرح اطعام و احسان حسینی را برنامه ریزی کرده است.

 

وی طرح اطعام حسینی را ویژه جمع آوری و توزیع غذای گرم توصیف کرد و گفت: طرح احسان حسینی نیز با هدف تهیه و توزیع سبد کالا برای مددجویان و نیازمندان اجرا می شود.

 

محمدی اقبال نیکوکاران و خیران به این طرح ها را قابل توجه عنوان کرد و گفت: یکی از نیک اندیشان اصفهانی 1578 کارت الکترونیکی خرید کالای اساسی به ارزش بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال به ایتام و مددجویان تحت حمایت اداره منطقه 5 کمیته امداد اصفهان، اهدا کرد.

 

وی یادآور شد: این خیر نیکوکار در سال های گذشته در ایام عزای سرور و سالار شهیدان نذورات مختلفی توزیع می کرد و امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا با پیوستن به طرح اطعام حسینی، نذورات خود را در قالب کارت خرید کالا به نیازمندان اهدا کرد.

 

انتهای پیام/


۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۵
تعداد بازدید : ۱۱۴
کد خبر : ۳,۸۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید