دکمه موبایل منو

اخبار

جمع آوری 900 میلیون ریال نذورات و قربانی توسط کمیته امداد اردستان

جمع آوری 900 میلیون ریال نذورات و قربانی توسط کمیته امداد اردستان
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره اردستان از تهیه و توزیع 900 بسته گوشت گرم توسط مردم خیر اردستان در روز عید قربان به نیازمندان شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ابوالقاسم صادقی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره اردستان از تهیه و توزیع 900 بسته گوشت گرم توسط مردم خیر اردستان در روز عید قربان به نیازمندان شهرستان خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت:به مناسبت عید سعید قربان و با مشارکت مردم و خیران مقدار 900 بسته گوشت گرم جمع آوری و به خانواده های مددجوی شهری و روستایی و اقشار نیازمند توزیع شد.

صادقی در پایان افزود: ارزش ریالی کمک های قربانی جمع آوری شده 900 میلیون ریال است.

وی تصریح کرد:  این اداره علاوه بر کمک های نقدی در بسیاری از مناسبت از جمله عید سعید قربان با دریافت نذورات و گوشت قربانی از مردم و خیران اقدام و به مددجویان و میازمندان توزیع می‌کند.

رئیس کمیته امداد اردستان خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم تا در مناسبت های مختلف سال از جمله عید قربان از ظرفیت های خوب خیران و  مراکز نیکوکاری شهرستان برای خدمت به نیازمندان استفاده کنیم.

وی اضافه کرد:پنج مرکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد در سطح شهرستان هم  اقدام به ذبح قربانی و توزیع گوشت در مناطق تحت پوشش خود کردند.

انتهای پیام/


۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۴
تعداد بازدید : ۱۰۱
کد خبر : ۳,۷۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید